Komentāri
Aptaujas liecina, ka parlamenta vēlēšanās Ukrainā uzvarējušas prorietumnieciskās un nacionālistu partijas
(FOTO: LETA)

Svētdien aizvadītajās Ukrainas parlamenta – Augstākās radas – vēlēšanās visvairāk balsu ieguvusi prezidenta Petro Porošenko partija un premjerministra Arsēnija Jaceņuka Tautas fronte, liecina nobalsojušo vēlētāju aptaujas.

Prorietumnieciski noskaņotā Porošenko partija – Petro Porošenko Bloks – ieguvusi līdz 24% balsu, bet Tautas fronte – gandrīz 22% balsu, liecina visas valsts mērogā veikto aptauju rezultāti. Pavisam parlamentā iekļuvušas septiņas partijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešajā vietā pēc aptauju rezultātiem ar 12% līdz 13% balsu ierindojusies jaunizveidotā partija Samopomič (Pašpalīdzība), kuru vada Ļvovas mērs Andrijs Sadovijs.

Parlamentā iekļuvusi arī populistiskā nacionālista Oļeha Ļaško Radikālā partija, ekspremjeres Jūlijas Timošenko nacionālistiskā partija Batkivščina (Tēvzeme), labējā spārna partija Svoboda (Brīvība) un Opozīcijas bloks, kurā apvienojušies oligarhi un politiķi, kas savulaik atbalstīja gāzto prezidentu Viktoru Janukoviču.

Pārējās partijas nav pārvarējušas 5% barjeru, kas noteikta iekļūšanai parlamentā, liecina nobalsojušo vēlētāju aptaujas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl