Aptaujas liecina, ka Donalds Tramps ir vismazāk atbalstītais ASV prezidents vēsturē

0 Komentāru
Aptaujas liecina, ka Donalds Tramps ir vismazāk atbalstītais ASV prezidents vēsturē
FOTO: LETA

ASV prezidents Donalds Tramps amatā ir jau 15. dienu, vienlaikus aptaujas liecina, ka iedzīvotāju atbalsts viņam ir zemākais, kāds bijis jebkuram citam ASV prezidentam savas darbības termiņa sākumā.

Vairāku televīzijas kanālu veiktā aptauja liecina, ka Trampu atbalsta aptuveni 40% iedzīvotāju, savukār, Baraka Obamas reitings pēc pusmēneša darba savulaik bija 61%.

Tostarp vairāk nekā puse respondentu neatbalsta Trampa aizliegumu ASV iebraukt septiņu musulmaņu valstu pilsoņiem. Šī jaunievēlētā prezidenta iniciatīva nav pa prātam arī vairāku štatu likuma varai, tādējādi izraisot juridiskas cīņas.

Tostarp Sietlas apgabala tiesnesis Džeimss Robarts vakar uz laiku bloķēja šo rīkojumu. Līdzīgu prasību saņēmusi arī Minesotas tiesa. Kopš imigrācijas rīkojuma izdošanas ASV atcēlušas jau aptuveni 60 000 vīzu.

Tikmēr Lielbritānijā spēkā pieņemas protesti pret drīzumā gaidāmo Trampa vizīti. Savukārt uz ietekmīgā vācu žurnāla “Der Spiegel” jaunākā numura vāka Tramps attēlots kā terorists ar nogrieztu Brīvības statujas galvu.

0 Komentāru