Komentāri
Aptauja: Pēc vēlēšanām Ukrainā pie varas varētu nonākt Porošenko un ”nacionāļu” partijas
Foto: AFP/LETA

Ukrainā jaunākās aptaujas pirms svētdien, 26. oktobrī, gaidāmajām ārkārtas parlamenta vēlēšanām liecina, ka prezidenta Petro Porošenko partija iegūs trešdaļu vietu, taču koalīcijas izveidei viņiem nāksies meklēt atbalstu no nacionālistu partijām.

Jaunākā sabiedriskās domas aptauja Ukrainā liecina, ka vairāk nekā 30% no aptaujātajiem, kuri jau ir izlēmuši, par ko balsos, savu balsi atdos par prorietumniecisko tagadējā prezidenta Petro Porošenko bloku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Populistiskā nacionālistu Oļeha Ļaško Radikālā partija ir otrajā vietā ar 13% balsu, bet par premjera Arsēnija Jaceņuka Tautas fronti varētu balsot 11% vēlētāju.

Trešdaļa vēlētāju vēl nav izlēmuši, par kuru no politiskajiem spēkiem balsot. Vēlēšanu iznākums lielā mērā būs atkarīgs no šīs elektorāta daļas.

Doņeckas separātisti ir paziņojuši, ka pie viņiem vēlēšanas nenotiks.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl