Aptauja: NATO valstu pilsoņi vairāk uzticas Putinam nekā Trampam

4 komentāri
Aptauja: NATO valstu pilsoņi vairāk uzticas Putinam nekā Trampam
Foto: Scapix / Reuters

Vairāku NATO dalībvalstu iedzīvotāji lielāku uzticību starptautiskajos jautājumos izrāda Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam nekā ASV prezidentam Donaldam Trampam.

Jaunākie ASV pētījumu aģentūras ”Pjū” veiktās aptaujas dati liecina, ka lielāku uzticību Putinam nekā Trampam, pauž Grieķijas, Vācijas, Turcijas, Ungārijas, Francijas, Itālijas un Spānijas iedzīvotāji.

Tikmēr Trampam vairāk uzticas Lielbritānijas, Kanādas, Nīderlandes un Polijas pilsoņi. Aptauja veikta 37 valstīs. Ārpus NATO valstīm Trampam vairāk uzticas arī Austrālijas, Filipīnu un Izraēlas iedzīvotāji. Tiesa, kopumā uzticība abu valstu līderiem ir zema.

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
  0 0 0

  Hūgo Vācietis >no barikād vācietis

  uzskatu ka Krievija būtu vispār noslaukama no kartes !
 • s
  0 0 0

  s

  Lielkrievu šovinismu aizmirsuši ne tikai tie, kas to nav redzējuši Rietumeiropā, bet arī pie mums.Paši tautieši, kas muka no "pārtikušās"dzīves padomijā uz "fašistisko"Baltiju un pazaudēja savu tautību, kļūstot par krievvalodīgajiem,arī daudzi slimo ar amnēziju.
 • Purvs
  0 0 0

  Purvs

  Tie,kuri uzticas Putinam,nezin kas ir krievu šovinisms.Komunists un čekists Putins
  (viņi paši lielās,ka bijušo nav) darīs visu,lai atjaunotu Krievijas impēriju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl