2 komentāri
Aptauja: Lielākā daļa Krievijas iedzīvotāju sākuši taupīt uz pārtikas rēķina
FOTO: LETA

Pēdējo trīs mēnešu laikā būtiski mainījusies Krievijas patērētāju uzvedība – lielākā daļa cenšas taupīt, ekonomējot uz pārtikas produktu rēķina, liecina pētījumu fonda Sabiedriskais viedoklis aptauja.

Uz pārtikas produktu rēķina cenšas taupīt vairāk nekā puse Krievijas iedzīvotāju, galvenokārt mazāk pērkot svaigu gaļu, sieru, desu un augļus.

Lētāku zīmolu produktus sākuši iegādāties 39% aptaujāto, bet 31% no dažiem produktiem vispār atteikušies. Mazāk produktu sākuši pirkt 29% respondentu.

Vēl gandrīz puse – 43% Krievijas iedzīvotāju – cenšas taupīt uz apģērba, apavu un citu nepārtikas preču rēķina.

TOP komentāri

  • aaa
    0 0 0

    aaa

    Besī laukā tādi komentāri "nu re. Toties,krimnaš!" Izrādās ka tu esi nacists, izaudzināts uz gadiem vērstās politikas pret krieviju. A tu nepadomāji par to ka krima cilvēki paši izlēma savu likteni. Es sarakstījos ar paziņu kas dzīvo tur. Viņas vārdi :"Paldies dievam mēs uzvarējām".Un tas prieķš manis ir lielākais pierādījums tam ka viss nav tā kā latvijas, eiropas ziņās rāda. Bet tev laikam vienalga viņu velmes ,dzīvibas un liktenis, galvenais lai krievijai būtu sliktāk. Pat ja sankciju dēļ cieš arī latvieši.Zināmi gadijumi, kad rubļa kursa un sankciju dēļ cieš un tā vājā latvijas ekonomika. Tagad nav izdevīgi kaut ko eksportēt uz krieviju. Vieglāk biznesu "pārnest" uz krieviju un ražot tur. A darbavietas latviešiem? tas nav svarīgi, galvenais- mums ir amerikāņu tanki )))))) Tu mani atvaino protams, bet latvijā nav tik krāšņa dzīve , kā laikam tev. Daudzi no maniem paziņām strādā divos darbos bez brīvdienām lai nejustos nabadzīgi. 90% manu vienaudžu aizbrauca uz ārvalstīm. Laikam tāpēc ka Latvījā ir pārāk laba dzīve, vai laikam krievi nedod dzīvot labi. Dārgie ļaudis, pārstājiet vienreiz kašķoties. Un visās savās bēdās vainot krieviju. Un neticiet visam ko jums stāsta pa tv.
  • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl