Komentāri
Apstiprina, ka viens no Parīzes teroristiem izglābts no bēgļu pārpildītas laivas
FOTO: LETA

Francijas policija izplatījusi fotoattēlu ar galveno aizdomās turamo nežēlīgo Parīzes teroraktu lietā. Tas ir 26 gadus vecais Salahs Abdeslams, kuru amatpersonas raksturo kā sevišķi bīstamu personu.

Vīrietim izdevies izslīdēt cauri policijas pirkstiem. Viņa brālis Ibrahims bija viens no septiņiem Islāma valsts teroristiem – pašnāvniekiem, kurš piedalījās piektdien notikušajos teroraktos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abdeslams tika nopratināts un pārbaudīts pie Francijas-Beļģijas robežas, taču, tā kā viņa automašīnā nekas aizdomīgs netika atrasts, viņam atļauts turpināt ceļu, un viņš devies, visticamāk, Briseles virzienā. Viņa trešais brālis svētdien jau tika aizturēts Beļģijā.

Tikmēr Grieķijas amatpersonas atklājušas identitāti personai, kuras Sīrijas pilsoņa pase tika atrasta teroraktu vietā. Pase pieder Ahmadam al Mohhamadam, kurš 3. oktobrī pie Grieķijas krastiem ticis izglābts no grimstoša migrantu pārpildīta kuģa.

”Šis cilvēks Grieķijā ieradās laivā, kopā ar vēl 198 migrantiem. Konkrēto personu identificējām pēc reģistra un pirkstu nospiedumiem. Vēlos piebilst, ka tā būtu kļūda bēgļu krīzi saistīt ar terorismu. Taču nevar izslēgt, ka teroristi šo krīzi izmanto, lai nokļūtu Eiropā,” apstiprina Grieķijas migrācijas ministrs.

Jau vēstīts, ka policija identificējusi vienu no uzbrukumus sarīkojušajiem teroristiem. Uzrucējs ir 29 gadus vecais Omars Ismails Mostefai.

Francijā dzimušais vīrietis iepriekš par maznozīmīgiem pārkāpumiem tiesāts astoņas reizes. Policija aizturējusi viņa tēvu un brāli, kā arī veikusi kratīšanu viņu mājās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl