Apšaudēs Doņeckā nošauj Sarkanā krusta darbinieku

Komentāri
Apšaudēs Doņeckā nošauj Sarkanā krusta darbinieku
Foto: AFP/SCANPIX

Ceturtdien, 2. oktobrī, vēlu vakarā Ukrainas pilsētā Doņeckā apšaudes laikā nogalināts Šveices Sarkanā Krusta darbinieks, ziņo Starptautiskā Sarkanā Krusta komiteja.

Par spīti tam, ka Ukraina un separātisti noslēguši pamieru, katru dienu turpinās apšaudes.

Pašpasludinātās ”Doņeckas tautas republikas” Aizsardzības ministrijā apgalvo, ka Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas darbinieks gājis bojā, kad Ukrainas bruņotie spēki uz komitejas ēku raidījuši šāviņu.

Jau vēstīts, ka ceturtdien Doņeckā atsākās cīņas par stratēģiski svarīgo lidostu. Prokrieviskie kaujinieki to atkal mēģināja ieņemt, taču Ukrainas spēki šo uzbrukumu atvairīja. Uzbrukumā dzīvību zaudēja septiņi promaskaviskie separātisti.

Eiropas Savienība paudusi satraukumu par jaunām kaujām Austrumukrainā, kas notiek, neraugoties uz 5. septembrī noslēgto pamieru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl