Apšaudēs ASV pilsētā Maskavā nogalināti trīs cilvēki

Komentāri
Apšaudēs ASV pilsētā Maskavā nogalināti trīs cilvēki
Ilustratīvs foto: Josh/Flickr

Trīs cilvēki nogalināti trīs atsevišķās apšaudēs Maskavas pilsētā ASV Aidaho štatā, ziņo pasaules mediji.

Šāvējs esot zinājis vismaz vienu no upuriem, ziņo prese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nogalinātie ir kāds 76 gadus vecs Maskavas uzņēmējs Deivids Treils (David Trail), restorāna Arby’s vadītāja, 47 gadus vecā Belinda Nībura (Belinda Niebuhr), kā arī šāvēja audžumāte, 61 gadus vecā Teri Grzebiļski (Terri Grzebielski). Tāpat ievainots ir kāds Sietlas iedzīvotājs Maikls Čins (Michael Chin).

Policija identificējusi šāvēju – tiek ziņots, ka tas ir kāds 29 gads vecs vīrietis Džons Lī.

Vispirms savā dzīvesvietā tika nošauta aizdomās turamā audžumāte, pēc tam tika sašauts uzņēmējs D. Treils un M. Čins. Vēlāk šāvējs ieradies Arby’s restorānā un jautājis pēc menedžera. Pēc tam Dž. Lī atkājis uguni, ziņo aculiecinieki

Notikušā izmeklēšanā iesaistījušās Vašingtonas aģentūras.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl