Apšaudē Šveicē vairāki bojāgājušie

Komentāri
Apšaudē Šveicē vairāki bojāgājušie
Foto: LETA

Vairāki cilvēki nogalināti apšaudē, kas izcēlusies Šveices Ārgavas kantonā, paziņoja policija.

Vīrenlingenas pilsētiņas iedzīvotāji sestdienas vakarā dzirdējuši šāvienus un izsaukuši policiju, kas kādā dzīvoklī atradusi vairākus bojāgājušos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pavēstījusi vietējā policija, apšaude izcēlusies personiska konflikta dēļ, un viens no bojāgājušajiem ir šāvējs. Visi upuri un arī šāvējs ir šveicieši. Teroristiskus nozieguma motīvus policija izslēdz.

Šāvējam, kurš bijis 36 gadus vecs, nav bijusi ieroču nēsāšanas atļauja un viņš nav izmantojis policijas ieroci.
Vispirms noziedznieks devies uz dzīvojamo māju, kur nošāvis savu sievastēvu, sievasmāti un sievas brāli. Pēc tam viņš devies uz citu māju, kur nogalinājis vēl vienu vīrieti un nošāvies pats.

Notikušais šokējis parasti mierīgo Alpu valsti, kura nesen pētījumā tika atzīta par pasaulē laimīgāko nāciju. Medijs Netize notikušo saista ar šaujamieroču izplatību Šveicē. Neoficiāli dati liecina, ka valstī apritē ir apmēram 4,5 miljoni šaujamieroču, un tā šai ziņā daudz neatpaliek no ASV, Jemenas un Serbijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl