Komentāri
Apšaude Slovākijas-Ungārijas pierobežā! Aizturēti vairāki cilvēku kontrabandisti
FOTO: LETA

Apšaude uz Slovākijas-Ungārijas robežas. Lai apturētu bēgošu cilvēku kontrabandistu automašīnu, Slovākijas policija raidījusi šāvienus, ievainojot trīs patvēruma meklētājus no Sīrijas.

Incidents noticis brīdī, kad Slovākijas Muitas policija Ungārijas robežas tuvumā pārbaudei likusi apstāties četrām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no aizturētajiem auto sācis bēgt, tādēļ policija sākusi šaut. Trīs nelegālie imigranti no Sīrijas ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā. Kopumā policijai izdevies aizturēt sešus kontrabandistus un 11 nelegālos imigrantus.

Jau ziņots, ka Slovākijas amatpersonas brīdinājušas, ka cilvēku kontrabandisti, apejot apsargāto Ungārijas-Austrijas robežu, nelegālos imigrantus uz Vāciju cenšas pārvest pār Slovākijas un Čehijas robežu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl