Skolnieks Igaunijā stundas laikā nošauj skolotāju

Komentāri

Igaunijas mediji ziņo, ka šodien, 27. oktobrī, neilgi pirms plkst. 14.00 kādā skolā Vīlandē notikusi apšaude, kurā dzīvību zaudējis skolotājs. Šobrīd notikuma vietā strādā policija.

Neoficiāli avoti ziņo, ka apšaudē vainojams kāds 9. klases skolēns. Policijai izdevies viņu arestēt. Izmeklēšanas nolūkos plašāku informāciju par notikušo likumsargi pagaidām neatklāj.

Policija norāda, ka šobrīd skolas audzēkņiem un skolotājiem briesmas vairs nedraud.

Igaunijas Ministru prezidents Tāvi Reivass izteicis līdzjūtību bojāgājušā skolotāja ģimenei un tuviniekiem.

”Mēs vēl nezinām šā incidenta cēloņus, bet vardarbība jebkurā gadījumā nav pieņemama. Tādas lietas nedrīkst notikt,” norāda Tāvi Reivass.

(Informācija tiks papildināta.)

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl