Apšaudē naktsklubā ASV divi bojāgājušie un astoņi ievainotie

Pievienot komentāru
Apšaudē naktsklubā ASV divi bojāgājušie un astoņi ievainotie
Ilustratīvs attēls. (REUTERS / SCANPIX)

Apšaudē naktsklubā Grīnvilā, ASV, Dienvidkarolīnas štatā, naktī no sestdienas uz svētdienu nogalināti divi cilvēki un astoņi ievainoti, svētdien paziņojis šerifa birojs.

Sākotnēji likumsargi ziņoja par 12 cietušiem cilvēkiem, no kuriem četri esot kritiskā stāvoklī, bet vēlāk precizēja informāciju.

Neskatoties uz ierobežojumiem, kas noteikti cīņā ar jauno koronavīrusu, klubā “Lavish Lounge”, kur notika apšaude, bija sapulcējies liels skaits cilvēku. Spriežot pēc kluba konta sociālajā tīklā “Facebook”, tajā notika repera “Foogiano” koncerts par godu Neatkarības dienai.

Pagaidām neviena aizdomās turamā policijai nav.

Dienvidkarolīnas gubernators Henrijs Makmāsters pagājušajā nedēļā atgādināja štata iedzīvotājiem, ka nav atcēlis aizliegumu pulcēties lielam skaitam cilvēku, un personas, kas organizēs koncertus un naktskluba īpašnieki, kas neievēros ierobežojumus, nav jāpieķer darbībā, lai tiktu sodīti. Viņi var tikt apsūdzēti arī pēc vairākām nedēļām, ja Covid-19 inficēšanās gadījumi tiks izsekoti līdz viņu organizētajiem pasākumiem.

Šerifs Hobarts Lūiss preses konferencē sacīja, ka nezina, vai klubs ieguvis īpašu atļauju sestdienas vakara pasākuma rīkošanai, bet piebilda, ka cīņā ar pandēmiju šī noteikti nav bijusi labākā situācija.