Komentāri
Apšaude Kanādā! Bruņotā uzbrukumā mošejā nogalināti vairāki cilvēki

Pagaidām nenoskaidrotas bruņotas personas pagājušajā naktī sarīkojušas uzbrukumu pie Islāma kultūras centra Kanādas pilsētā Kvebekā.

Tiek ziņots, ka dzīvību zaudējuši pieci, bet vismaz 12 cilvēki ievainoti. Pagaidām neoficiāla informācija liecina, ka uzbrukumu sarīkojuši trīs cilvēki. Viņu identitāte pagaidām nav zināma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kanādas amatpersonas apstiprinājušas, ka pie mošejas sarīkots uzbrukums, tomēr plašāka informācija par notikušo netiek atklāta.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl