Komentāri
Apšaudē pie skolas Kalifornijā nogalināti vismaz četri cilvēki
Foto: AFP / LETA

ASV Kalifornijas štatā vairākos uzbrukumos nogalināti vismaz četri cilvēki, bet vēl vairāki ievainoti, tostarp vairāki bērni.

Notikušā apstākļi pagaidām ir neskaidri, bet zināms, ka šaušana notikusi vairākās vietās, tostarp vienā no Kalifornijas pamatskolām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otra šaušana notikusi turpat pie skolas, kur šāvējs atklājis uguni pret garāmgājējiem. Šāvējs bijis viens, un policija pēc uzbrukuma viņu nogalinājusi. Amatpersonas ziņo, ka turpinās izmeklēšana, bet vīrietis savus upurus, visticamāk, izraudzījies pēc nejaušības principa.

”Mēs esam reģistrējuši vairākus atsevišķus uzbrukumus. Šobrīd izmeklēšanā ir iesaistīti visi mūsu spēki. Svarīgākais šobrīd ir sniegt palīdzību bojāgājušo ģimenēm un cietušajiem, bet vienlaikus cenšamies saprast uzbrucēja motīvus,” saka Kalifornijas štata šerifs Fils Džonstons.

Tikmēr uzbrucēja kaimiņš stāsta, ka vīrietis pēdējā laikā daudz šaudījās, bet policija uz ziņojumiem neesot reaģējusi.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl