Apšaude ASV karaflotes aviācijas bāzē Floridā: uzbrucējs nošāvis trīs cilvēkus

0 Komentāru
Apšaude ASV karaflotes aviācijas bāzē Floridā: uzbrucējs nošāvis trīs cilvēkus
AP / SCANPIX

Apšaudē ASV karaflotes aviācijas bāzē Pensakolā (NASP) Floridas pavalstī uzbrucējs piektdien nogalinājis trīs cilvēkus un vairākus ievainojis, līdz viņu nošāvis policists, ziņo amatpersonas.

Uzbrucēju nošāva šerifa vietnieks, kurš bija viens no diviem likumsargiem, kuri pirmie ieradās apšaudes vietā. Abi policisti ir ievainoti, bet, domājams, atlabs, pavēstījis Eskambijas apgabala šerifs Deivids Morgans.

Astoņi cietušie tika nogādāti Baptistu veselības aprūpes centrā Pensakolā, kur viens cilvēks no gūtajiem ievainojumiem mira, atklāja slimnīcas preses pārstāve.

Vairāki cilvēki nosūtīti uz citu vietējo slimnīcu. Kāds ir viņu stāvoklis, pagaidām nav zināms.

Vietējie mediji ziņo, ka bāzē, kur notiek jūras aviācijas pilotu sākotnējā apmācība, uzturas 16 000 militārpersonu un vairāk nekā 7000 civilistu.

Eskambijas apgabala komisārs Džefs Bergošs, kurš strādā arī aviācijas bāzē, medijiem stāstīja, ka gaidījis rindā pie vārtiem, kad tie aizslēgti apšaudes dēļ.

Viņš norādīja, ka policija un avārijas dienesti reaģējuši ātri un nosūtījuši uz bāzi aptuveni 100 spēkratu, tostarp ieradušās neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes un ugunsdzēsēji.

Kā ziņots, trešdien apšaude notika ASV karaflotes bāzē Pērlhārborā, Havaju salās, kur kāds kara jūrnieks nogalināja divus cilvēkus, bet trešo ievainoja.

0 Komentāru