4 komentāri
Aprēķināts, ka cilvēku kontrabandisti gadā nopelna 35 miljardus
Foto: Scanpix

Cilvēku kontrabandisti visā pasaulē kopumā nopelna aptuveni 35 miljardus dolāru gadā, izmantojot bēgļu krīzi kā galveno peļņas avotu, tā secinājusi Starptautiskā Migrācijas organizācija.

Bojāgājušo bēgļu skaits, kuri laivās centušies šķērsot Vidusjūru, sasniedzis 1700 šajā gadā. Starptautiskā Migrācijas organizācija brīdina, ka ir sākusies vasara, un tas nozīmē, ka daudz vairāk cilvēku riskēs ar savu dzīvību, lai sasniegtu Eiropu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Savā diezgan ilgajā mūžā es nekad neesmu pieredzējis tādu situāciju kā šobrīd. Ir deviņi aktīvi militāri konflikti. Humānā krīze valda no Āfrikas rietumiem līdz Himalajiem. “Boko Haram” Nigērijā, problēmas Lībijā, reliģisks konflikts Centrālāfrikas Republikā, konflikts Dienvidsudānā, nestabilitāte Somālijā, Jemenā, Irākā, Afganistānā un septiņus gadus ilgs karš Sīrijā,” teic IOM vadītājs Viljams Leslijs.

Lielākā daļa migrantu dodas ceļā no Lībijas. Starptautiskā Migrācijas organizācija un ANO bēgļu aģentūra vienojušās par papildu palīdzību valstij bēgļu krīzes risināšanā. Abas organizācijas arī pavēstījušas, ka Eiropai būtu jānāk klajā ar visaptverošu plānu bēgļu krīzes risināšanai, jo tas vēl joprojām ir aktuāls temats.

TOP komentāri

  • Kārlis Kantsons
  • Valdis
    +1 +1 0

    Valdis

    Es domāju, ka Merkele arī ir, ar velkamisku pret nigēriem, labi uzvārījusies. Par brīvu tik lieli un pieredzējuši politiķi tādas muļķības nedara. Jautājums ir tikai cik miljardu lielumā bija "pabalsts" viņai.
  • Sarmīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl