FOTO: cilvēku pūļi Ukrainā sagaida atbrīvoto Nadju Savčenko

Komentāri
FOTO: cilvēku pūļi Ukrainā sagaida atbrīvoto Nadju Savčenko
Foto: AFP / LETA

Apmaiņā pret Krievijas ieslodzītajiem Ukrainā – Jevģēniju Erofejevu un Aleksandru Aleksandrovu, kas Ukrainā notiesāti par terorismu, – Ukrainai izdota pilote Nadija Savčenko, vēsta pasaules medji.

Šādas ziņas ir sniegusi Erofejeva advokāte Oksana Sokolovskaja.

Kā apstiprinājis Petro Porošenko, Savčenko ap plks. trijiem pēcpusdienā jau ieradusies Ukrainā. Publiskotajās fotogrāfijās redzams kā piloti ar ziediem sagaida liels cilvēku pūlis.

Foto

Ukrainas prezidents Petro Porošenko jau iepriekš pauda, – Kijeva apmaiņā pret Savčeno atbrīvošanu gatava nodot Maskavai divus Krievijas karavīrus, kas Ukrainā notiesāti par terorismu.

Kijeva arī vērsusies pie Krievijas puses ar lūgumu nodot tai Afanasjevu un Sološenko, kā arī režisoru Oļehu Sencovu un Krimas aktīvistu Oleksandru Koļčenko.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl