Aplaupīts Riodežaneiro arhibīskaps

Komentāri
Aplaupīts Riodežaneiro arhibīskaps
FOTO: SCANPIX

Brazīlijas kardināls Orani Tempesta, Riodežaneiro arhibīskaps, aplaupīts brīdī, kad viņš automašīnā braucis cauri pilsētai, otrdien pavēstīja policija.

Vismaz trīs bruņoti laupītāji uzbrukuši kardinālam pirmdien vakarā, kad viņš pametis savu rezidenci, lai dotos uz Riodežaneiro gubernatora amata kandidātu debatēm.

Debates organizēja katoļu radiostacija “Catedral FM”.

Laupītāji kardinālam un trim cilvēkiem, kas brauca kopā ar viņu, atņēmuši naudu, mobilos telefonus un citas lietas. Laupītāji garīdzniekam atņēmuši arī viņa gredzenu un kaklā pakārto krustu, ziņu vietnei G1 sacīja diecēzes preses pārstāvis.

Noziedznieki, kurus, kā šķiet, pārņēmusi panika, savu laupījumu pametuši uz ielas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl