1 komentārs
ANO brīdina Eiropu, ka ar spēku imigrantu plūsmu apturēt nevarēs
FOTO: LETA

Bēgļu krīze vēršas tikai plašumā. Eiropas valstis jau sāk saņemt starptautiskus nopēlumus par necilvēcīgu attieksmi pret patvēruma meklētājiem. Kritiku atsevišķām dalībvalstīm izteikusi Eiropas Komisija. Tikmēr ANO ne tikai nosoda Eiropu par necilvēcisku attieksmi pret bēgļiem bet arī negatīvi vērtē Eiropas Savienības (ES) pieeju migrantu krīzes risināšanā.

Ceļu pāri jūrai skarbāku padara ziemas tuvošanās. Taču tas bēgļu plūsmu neaptur – aizvadītajās piecās dienās Grieķijā vien ieradušies teju 50 tūkstoši migrantu. Ieceļotāju masas arī pārpludinājušas Centrāleiropu, caur kuru bēgļi dodas uz Vāciju vai Skandināviju. Garajā ceļā migrantus nelutina nedz dzīves, nedz laika apstākļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairākas Eiropas valstis saņēmušas nopēlumus par nepienācīgu izturēšanos pret patvēruma meklētājiem. Piemēram, ANO kritizējis Čehiju par imigrantu apcietināšanu. Aizrādījums izteikts arī Slovēnijai par armijas iesaistīšanu robežkontrolē. Kritizētās valstis gan norāda, ka tām jādomā par savu iedzīvotāju aizsardzību. ANO tomēr aicina atcerēties par cilvēcību.

Kritizēta ir ne tikai attieksme, bet arī Eiropas pieeja migrantu krīzes risināšanā. ANO norāda, ka spēka pielietošana neapturēs imigrantu plūsmu, ne arī atbaidīs cilvēku kontrabandistus. Tieši pretēji – bēgļiem būtu jādod pārvietošanās brīvība.

TOP komentāri

  • vecais
    0 0 0

    vecais

    Viņi vispirms ir ROBEŽPĀRKĀPĒJI, robežsargam ir ierocis un pienākums pret savu valsti.
    P.s. Es nebalsoju par iestāšanos Eiropas savienībā (tāpat kā ļoti daudzi citi) , varbūt vēlreiz jārīko referendumu šajā jautājumā? ... kur loģika? ... cik sen brēca, ka krievus trieks prom? ... nevienu tā arī neaiztrieca, tagad mellos gatavi uz rokām atnest...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl