Komentāri
ANO: Bēgļu gaitās devušies vairāk nekā 415 tūkstoši Ukraiņu
FOTO: LETA

Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) humānās palīdzības koordinācijas centra informācija liecina, ka kopš Ukrainas austrumos notiekošās karadarbības sākuma, bēgļu gaitās devušies vairāk nekā 415 Ukrainas austrumu pilsētu iedzīvotāj.

Saskaņā ar jaunākajiem ANO datiem vismaz 190 tūkstoši iedzīvotāju pārvietoti Ukrainas robežās, 197 tūkstoši aizbēguši uz Krieviju, vēl 14 tūkstoši uz Poliju un 13 tūkstoši patvērumu meklē Baltkrievijā. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amatpersonas pieļauj, ka patiesais bēgļu skaits varētu būt krietni lielāks, jo daudz Ukrainas austrumus pamet nereģistrējoties.

Ukrainas austrumos joprojām turpinās sīvas kaujas starp Ukrainas valdības spēkiem un prokrieviskajiem seperātistiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl