ANO atklāj šokējošus datus! 1,4 miljoni bērnu pakļauti bada nāvei

Komentāri
ANO atklāj šokējošus datus! 1,4 miljoni bērnu pakļauti bada nāvei
FOTO: LETA

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) nākusi klajā ar šokējošiem datiem. Teju pusotrs miljons bērnu Jemenā, Dienvidsudānā, Nigērijā un Somālijā šogad var nomirt no bada.

ANO Bērnu fonds aplēsis, ka Jemenā, kur jau divus gadus plosās karš, 462 000 bērnu cieš no nepietiekama uztura, savukārt Nigērijas ziemeļaustrumos no tā cieš 450 000 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažus nomaļus rajonus Nigērijā bads skāris jau kopš pērnā gada beigām, un šī katastrofa var turpināties, jo palīdzības aģentūras nespēj nokļūt pie cilvēkiem, kam tā nepieciešama.

Tikmēr Somālijā no bada cieš ap 270 000 bērnu, bet Dienvidsudānā jau oficiāli izsludināts bada stāvoklis. ANO Bērnu fonds aicinājis pasauli iesaistīties šīs krīzes risināšanā, piebilstot, ka situācija šajās valstīs ir katastrofāla.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl