Anglijas skolā piekauts zēns no Latvijas; uzbrucējs kliedzis: “Brauc atpakaļ uz Krieviju!”

Anglijā skolas ēdnīcā šonedēļ smagi piekauts zēns no Latvijas, un viens no uzbrucējiem kliedzis: “Brauc atpakaļ uz Krieviju!”.

Atpakaļ uz rakstu

94 komentāri

 • Rrrrrr
 • Niklass
 • Mārīte Tarvida
  • a to Mārīte Tarvida

   a to Mārīte Tarvida

   Ne jau visi lien svešā zemē vienkārši tādēļ, ka grib tur dzīvot, diezgan daudzi bija spiesti pārvākties uz svešo zemi, jo tur maksā labāk kā šeit un var atļauties dzīvot, kamēr šeit var tikai izdzīvot. Tas ir diezgan skumji, jo tā vietā lai cīnītos par labklājību savā zemē, daudzi aizbēg uz citu zemi, kur vietējie šo labklājību ir izcīnījuši gadsimtu gaitā.
 • Kristine Veisa

  Kristine Veisa

  Ne jau tikai UK tā notiek. Arī Latvijas skolās, starp savējiem,notiek tas pats.
 • Alexander Frederik Gessler

  Alexander Frederik Gessler

  Precīzi tas pats, kas ar mani un manu ģimeni gadiem ilgi bija noticis Latvijā, tikai bez piekaušanas!!!!
  Sākās jau ar to, ka 90. sākumā, konstatējot, ka mums nepienākas automātiska pilsonības piešķiršana, pases daļas priekšniece, nicinošā tonī pateica, ka "mums pienākas tikai suņu pases" un mūs, vāciešus (!), sūtīja uz krieviju. Māte neizturēja ņirgāšanos un aizbrauca. Uz Vāciju, protams. Bet es, arī pēc Latvijas pilsonības nokārtošanas, turpināju "baudīt" šīs "brauc uz savu krieviju" pavēles 20 gadus no vietas no etniskiem latviešiem.
  Šķiet, ka vēsture atkārtojas un latvietis sāk baudīt to, ko pats darījis ar mazākumtautību pārstāvjiem savā valstī, tikai bēda ir tāda, ka pats savu ļaunu rīcību gan neatceras un tagad sašutuma pilnu putaino muti norāj stulbo britu, kurš rīkojas tieši tādā veidā.
  Es esmu pret piekaušanu, arī pret cilvēku dalīšanu pēc tautības principa, tomēr apzinos, ka pārmacīt arī nav slikti.
  • to Alexander Frederik Gessler

   to Alexander Frederik Gessler

   Kādēļ jācieš būtu tiem, kam nav nekāda sakara ar ņirgāšanos par mazākumtautībām? Tavai zināšanai viens otrs mazākumtautību pārstāvis pats ir bijis vainīgs pie tā, ka viņu tā pazemo tā, ka nemuldi par to, ka latvietis tikai ir tas sliktais!
  • HAHAHAHA to Alexander Frederik Gessler

   HAHAHAHA to Alexander Frederik Gessler

   Liekulis tu esi! Starp tavējiem arī ir tādi, kas dala cilvēkus pēc tautības principa un piekaus kādu tikai tādēļ, ka viņš nav vācietis, tā, ka nestāsti te pasakas, ka latvieši ir vienīgie, kas tā dara. Pārmāci vispirms savējos un pēc tam māci citus!
  • mc Alexander Frederik Gessler

   mc Alexander Frederik Gessler

   Neatbalstu cilvēku dalīšanu pēc viņu tautības un piekaušanu, bet ir tādi mazākumtautību pārstāvji, kuri latviešu valodu sauc par suņu valodu un visādi citādi ņirgājas par latviešu valodu. Tavuprāt latviešiem tādi būtu jāciena? Nav vis jāciena tādi tā, ka nākošreiz padomā pirms izsaki savu sakāmo!
  • mc to Alexander Frederik Gessler

   mc to Alexander Frederik Gessler

   Neatbalstu cilvēku dalīšanu pēc viņu tautības un piekaušanu, bet ir tādi mazākumtautību pārstāvji, kuri latviešu valodu sauc par suņu valodu un visādi citādi ņirgājas par latviešu valodu. Tavuprāt latviešiem tādi būtu jāciena? Nav vis jāciena tādi tā, ka nākošreiz padomā pirms izsaki savu sakāmo
  • 77 to Alexander Frederik Gessler

   77 to Alexander Frederik Gessler

   Tu gribi lai cilvēki beidz visus likt vienā maisā, bet tajā pašā laikā izklausās, ka pats esi ielicis visus latviešus vienā maisā dēļ savas sliktās pieredzes ar pases daļas priekšnieci! Varbūt, ka es kļūdos, bet izskatās, ka karma tev ir mēģinājusi iemācīt kā tas ir, kad tevi iebāž vienā maisā dēļ visiem kretīniem ar kuriem tev nav nekāda sakara, jo pats esi nepārtraukti licis visus cilvēkus vienā maisā, neskatoties uz to, ka vienai daļai ar sliktu izturēšanos pret mazākumtautībām nav nekāda sakara.

   Un iesaku tev kārtīgāk pamācīties Latvijas vēsturi!
 • Just
 • Henrijs Babris

  Henrijs Babris

  tur ir sapnju zeme visiem tur ir labi, valsts mīl latviešus, 😀 nauda no gaisa krīt.
 • Sanija
 • Mermulis

  Mermulis

  Kompetenču izglītība. Drīz jau arī mūsējie nezinās, kur kas atrodas. Idiotus taču vieglāk valdīt, tāpēc nav ko izglītot.
 • Juris Bravo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!