Anglijas latvieši Jāņus līgojuši trīs dienas; daudziem skumjas pēc mājām

19 komentāri
Anglijas latvieši Jāņus līgojuši trīs dienas; daudziem skumjas pēc mājām
Foto: LETA

Lielbritānijā pagājušās nedēļas nogalē līgots tika veselas trīs dienas. Bērzes Strazdu rīkotajā pasākumā Rokingemas pils pļavās tika pārspēti visi iepriekšējie rekordi – uz svinībām ieradās teju četri tūkstoši līgotāju.

Svinībās bija gan teātris, gan dziedātāji un dancotāji, gan dažnedažādas jautras izklaides gan lieliem, gan maziem.

Lai arī lielākā daļa līgotāju bija paši nodrošinājušies ar Latvijas produktiem, trūkstošo varēja nopirkt pie tirgotājiem.

Tā kā Anglijā ozoli ir kupli, jo neviens vainagus nepin, ozolu vainagus nopīt nav bijusi problēma, LNT ziņām atzīst līgotāji. Tiesa gan, interesanti, ka daudzi Anglijā augušie latviešu jaunieši nemaz nezina, ko nozīmē meklēt papardes ziedu, tādēļ vecākā gadagājuma līgotājiem nākas jaunuļiem paskaidrot, kas tas ir.

Taču daudziem svētkos ir pavisam skumīgi, jo ļoti gribētos būt atpakaļ – mājās, Latvijā.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Līgo
  +9 +9 0

  Līgo

  Dzīvojot LV man biežāk uznāca vēlēšanās braukt no tās elles prom... Fantastiksi svētki bija. Paldies foršajiem Bērzes strazdiem.
 • KĀRLIS
  +8 +8 0

  KĀRLIS

  Varēja jau gan vairāk parādīt kā šeit cilvēki arī prot priecāties. Svinēt svētkus. Ka arī šeit ir pašdarbības kolektīvi, kas dzied, dejo, spēlē teātri. Bet viss sižets izskatījās pēc pasūtījuma, kura mērķis bija parādīt kādu konkrētu indivīdu, kas vēlas uz LV. Tikai nav saprotams, kādēļ vēl atrodas šeit. Jo neviens jau te netur.
 • Kika
  +8 +8 0

  Kika

  Nu nav jau gan lielākai daļai nekādas skumjas... lielai daļai jau visas ģimenes te sabraukušas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl