Anglijā pārvietošanās ierobežojumu dēļ piedāvā alternatīvus fiziskās formas uzturēšanas veidus

1 komentārs
Anglijā pārvietošanās ierobežojumu dēļ piedāvā alternatīvus fiziskās formas uzturēšanas veidus
Kazu joga - viena no idejām, ko briti ir mēģinājuši panākt, ka to atzīst par fitnesa formu. (SWNS/SCANPIX)

Anglijā pārvietošanās ierobežojumu pastiprināšanās dēļ piedāvā sporta klubiem alternatīvus fiziskās formas uzturēšanas veidus, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Viens no sporta klubiem alternatīvajiem fiziskās formas uzturēšanas veidiem, ko piedāvā Anglijā, būs aktuāls tiem, kas ir gatavi nedaudz eksperimentēt. Londonas fitnesa studija “Fore” piedāvā vingrošanas paveidu, kur apvienota stiepšanās un joga. Klientam jāiegādājas pie griestiem stiprināms siksnu komplekts. Savukārt informācija par to, kas un kā darāms, pieejama tiešsaistē.

Kā stāsta instruktore Aleksandra Grimšava, vingrojumu kopumu viņa nosaukusi par “NOGA”, kas nozīmē “NO YOGA”. Tas tāpēc, ka vingrojumi ir atvasināti no īstās jogas, taču piemēroti tieši iesācējiem.

Šī vingrošanas studija, tāpat kā daudzas citas Anglijā, tagad spiestas meklēt veidus, kā nepazaudēt klientus. Līdz brīdim, kamēr sporta zāles atkal tiks atvērtas.

TV3 jau vēstīja, ka stingrāki pārvietošanās ierobežojumi, tostarp sporta zāļu slēgšana, Anglijā ieviesta uz vismaz sešām nedēļām.

Vēl viens variants tiem, kas vēlas izskatīties labi, bet nevēlas vingrot, ir muskuļu treniņš ar elektrisko impulsu palīdzību. Procedūra jau iepriekš bijusi populāra dažādu slavenību vidū. Minimālais procedūru skaits, lai parādītos efekts, ir četras procedūras. Kopējās izmaksas ap 2000 britu mārciņām.

1 komentārs