Anglijā bez vēsts pazudusi Latvijas valstspiederīgā

0 Komentāru
Anglijā bez vēsts pazudusi Latvijas valstspiederīgā
Foto: LETA

Kentas apgabala policija Anglijā lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās 33 gadus vecās Latvijas valstspiederīgās Lauras Elhegrasi meklēšanā.

Kā informēja Kentas apgabala policijas Preses birojā, sieviete dzīvo Margeitā, Kliftonvilas ciemā, un viņa pazudusi pagājušās nedēļas vidū. Laura, iespējams, izmanto citu uzvārdu – Priede vai Ahmed.

Britu policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Laura agrāk dzīvojusi Rīgā. Policija pieļauj, ka sieviete kopā ar vīru un bērniem no dzīvesvietas Margeitā devusies Hītrovas lidostas virzienā, lai lidotu uz Ēģipti. Izmeklētāji noskaidrojuši, ka ģimene aizbraukusi uz Hītrovu īrētā sudrabkrāsas automašīnā Peugeot 208 ar reģistrācijas numuru AK13 VHT, atstājot mājas 22.aprīlī ap plkst.3.20 un Hītrovas tuvumā ierodoties mazliet pirms plkst.10. Tomēr Laura neesot iekāpusi lidmašīnā, un policijai nav skaidrs, vai viņa ir mēģinājusi atstāt valsti citā veidā vai arī palikusi Anglijā.

Izmeklētājs-Inspektors Rihards Vikerijs (Richard Vickery) pastāstīja: ”Viņas ģimene ir ļoti satraukušies par Lauru, jo viņas izzušana ir viņai pilnīgi netipiska. Mēs paturam prātā visas iespējas, uz kurieni viņa, iespējams, ir devusies, bet tagad ir vairāk kā nedēļa pagājusi, kopš kādam ir bijis kontakts ar viņu un mēs paliekam arvien vairāk uztraukušies par viņas labklājību”.

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Laura ir 1,63 metrus gara, vidējām miesas būvēm, taisniem, brūniem matiem līdz pleciem un zaļām acīm.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kas iespējams ir redzējis vai dzirdējis no Lauras, vai kas iespējams ir redzējis to mašīnu ceļā uz Hītrovu 22. aprīlī, zvanīt par telefonu 01634 884010 (+441634 884010 ja ārpus Apvienotas Karalistes). Vai arī zvanīt uz Kent Crimestoppers 0800 555111 (telefonlīnija, uz kuru var zvanīt un paziņot informāciju anonīmi).

0 Komentāru