Andris Nelsons otro reizi iegūst prestižo “Grammy” balvu

Komentāri
Andris Nelsons otro reizi iegūst prestižo “Grammy” balvu
FOTO: LETA

Losandželosā noslēgusies “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonija, kurā otro gadu pēc kārtas Latvijas diriģents Andris Nelsons saņēmis balvu par viņa vadībā ierakstītu Bostonas Simfoniskā orķestra atskaņojumu.

Balva iegūta par Bostonas Simfoniskā orķestra izpildījumā atskaņotiem Dmitrija Šostakoviča simfoniju ierakstiem
“Grammy” kategorijā “Labākais orķestra sniegums” ar Nelsonu sacentās arī Latvijas diriģents Mariss Jansons, taču arī šogad prestižo balvu saņēmis Nelsons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par ceremonijas karalieni kronēta britu mūziķe Adele, viņa saņēmusi visas trīs galvenās balvas. Gada dziesmas un arī gada ieraksta tituls piešķirts viņas sniegumam “Hello”, savukārt par gada albumu kļuvis viņas “25”.

Liela uzmanība pievērsta faktam, ka leģendārais mūziķis Deivids Bovijs, kurš pagājušā gadā aizgāja aizsaulē, saņēmis piecas balvas, tostarp par labāko roka dziesmu, roka uzstāšanos un alternatīvo albumu. Sava mūža laikā viņš saņēma tikai vienu balvu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl