Komentāri

Kamēr Floridas štats cīnās ar viesuļvētru un tās radītajiem postījumiem, Latvijā atrodas Amerikas latvieši, kuru dzīvesvietu – Floridas štata piekrastes pilsētu Neiplsu – viesuļvētra “Irma’’ plosīja vakar.

Abiem sirmgalvjiem lidojums mājup, uz Floridas štatu, bija paredzēts pagājušajā sestdienā, taču vētras dēļ visi reisi tika atcelti. Floridā šobrīd atrodas viņu bērni, mazbērni un mazmazbērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs esam laimīgi, ka bērni vēl ir dzīvi, neviens nav ievainots. (..) Mēs nezinām, kas tur notiek tagad, kādi ir bojājumi,” saka Amerikas latvieši Dace un Georgs.

Amerikas latvieši nezina, vai viņu mājas nav izpostītas un arī tuviniekus neizdodas sazvanīt jau vairāk nekā diennakti, tomēr viņi nezaudē cerību, ka ģimenei izdevies paglābties.

Jau vēstīts, ka viesuļvētra ”Irma” izraisījusi neparasti lielu bēgumu Tampas pludmalē, ūdens ir aizstumts vairākus simtus metru prom. Cilvēki pastaigājas vietā, kur parasti ir pusotru metru dziļš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl