Komentāri

Kamēr Floridas štats cīnās ar viesuļvētru un tās radītajiem postījumiem, Latvijā atrodas Amerikas latvieši, kuru dzīvesvietu – Floridas štata piekrastes pilsētu Neiplsu – viesuļvētra “Irma’’ plosīja vakar.

Abiem sirmgalvjiem lidojums mājup, uz Floridas štatu, bija paredzēts pagājušajā sestdienā, taču vētras dēļ visi reisi tika atcelti. Floridā šobrīd atrodas viņu bērni, mazbērni un mazmazbērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs esam laimīgi, ka bērni vēl ir dzīvi, neviens nav ievainots. (..) Mēs nezinām, kas tur notiek tagad, kādi ir bojājumi,” saka Amerikas latvieši Dace un Georgs.

Amerikas latvieši nezina, vai viņu mājas nav izpostītas un arī tuviniekus neizdodas sazvanīt jau vairāk nekā diennakti, tomēr viņi nezaudē cerību, ka ģimenei izdevies paglābties.

Jau vēstīts, ka viesuļvētra ”Irma” izraisījusi neparasti lielu bēgumu Tampas pludmalē, ūdens ir aizstumts vairākus simtus metru prom. Cilvēki pastaigājas vietā, kur parasti ir pusotru metru dziļš.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl