Amerikāņu miljardieris apsūdzēts trīs cilvēku slepkavībā

Komentāri
Amerikāņu miljardieris apsūdzēts trīs cilvēku slepkavībā
Foto: Connor Tarter/Flickr

Amerikāņu miljardieris Roberts Dārsts, kurš 2001. gadā tika apsūdzēts sava kaimiņa nogalināšanā, Ņūorleānā arestēts par vēl divām slepkavībām.

Losandželosas prokuratūra atjaunojusi izmeklēšanu par Dārsta partneres Sjūzenas Bērmanas slepkavību 2000. gadā, kā arī par viņa pirmās sievas Ketlīnas mīklaino pazušanu 1982. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Miljardieri drīzumā nogādās Losandželosā, kur viņam būs jāstājas tiesas priekšā, ziņo Reuters.

Lietu par Bērmanas slepkavību atjaunoja kāda amerikāņu telekanāla dēļ, kas demonstrēja dokumentālo seriālu par Roberta Dārsta pastrādātajiem noziegumiem. Vienā no epizodēm bija redzama ar slepkavību saistīta zīmīte.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl