Komentāri
Amerikāņi vāc parakstus par lauvas slepkavas izraidīšanu uz Āfriku
Foto: SCANPIX

Amerikāņu zobārstam, kurš medībās Zimbabvē nošāva šīs Āfrikas valsts slavenāko lauvu Sesilu, par šo prieku kukuļos samaksājot 50 tūkstošus dolāru, tas var maksāt vēl dārgāk…

Daudzas amerikāņu slavenības, to skaitā Arnolds Švarcenegers ir asi nosodījušas viņa rīcību. Taču valsts iedzīvotāji ir gājuši vēl tālāk, savācot tūkstošiem parakstu zem petīcijas, kas pieprasa viņu izraidīt tiesāšanai Zimbabvē.

Petīcija iesniegta Baltajā namā, kas apstiprinājis, ka savākto parakstu skaits ir lielāks nekā 100 tūkstoši, kas būtu minimālais skaits petīcijas izskatīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas, kas notiks tālāk, ir process, kurā Baltais nams sniegs atbildi uz šo petīciju. Ikviens sabiedrības loceklis var nākt klajā ar savu aicinājumu un ja viņam izdodas savākt 100 tūkstošu cilvēku parakstus, tad 30 vai 60 dienu laikā administrācija sniegs oficiālu atbildi. Šī petīcija šo slieksni ir sasniegusi un tai būs Baltā nama atbilde. Tomēr lēmumus par sodīšanu un izraidīšanu pieņems tieslietu departaments,” pauda Baltā nama pārstāvis Džošs Ērnests.

Aicinājumu izraidīt zobārstu Valteru Palmeru šodien izteikusi arī Zimbabve, lai sodītu viņu par malumedniecību.

Palmers, kurš gadiem ilgi medī eksotiskus zvērus, ir atzinies lauvas nošaušanā, taču neatzīst, ka būtu zinājis, ka tas nav legāli. Pēc viņa teiktā viņš uzticējies vietējiem medību rīkotājiem, kas esot sarūpējuši nepieciešamās atļaujas. Pašlaik viņš atrodas ASV taču viņa zobārstniecības prakse ir slēgta.

Foto – amerikāņus satracina lauvas slepkava:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl