Komentāri
Amerikāņi vāc parakstus par lauvas slepkavas izraidīšanu uz Āfriku
Foto: SCANPIX

Amerikāņu zobārstam, kurš medībās Zimbabvē nošāva šīs Āfrikas valsts slavenāko lauvu Sesilu, par šo prieku kukuļos samaksājot 50 tūkstošus dolāru, tas var maksāt vēl dārgāk…

Daudzas amerikāņu slavenības, to skaitā Arnolds Švarcenegers ir asi nosodījušas viņa rīcību. Taču valsts iedzīvotāji ir gājuši vēl tālāk, savācot tūkstošiem parakstu zem petīcijas, kas pieprasa viņu izraidīt tiesāšanai Zimbabvē.

Petīcija iesniegta Baltajā namā, kas apstiprinājis, ka savākto parakstu skaits ir lielāks nekā 100 tūkstoši, kas būtu minimālais skaits petīcijas izskatīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas, kas notiks tālāk, ir process, kurā Baltais nams sniegs atbildi uz šo petīciju. Ikviens sabiedrības loceklis var nākt klajā ar savu aicinājumu un ja viņam izdodas savākt 100 tūkstošu cilvēku parakstus, tad 30 vai 60 dienu laikā administrācija sniegs oficiālu atbildi. Šī petīcija šo slieksni ir sasniegusi un tai būs Baltā nama atbilde. Tomēr lēmumus par sodīšanu un izraidīšanu pieņems tieslietu departaments,” pauda Baltā nama pārstāvis Džošs Ērnests.

Aicinājumu izraidīt zobārstu Valteru Palmeru šodien izteikusi arī Zimbabve, lai sodītu viņu par malumedniecību.

Palmers, kurš gadiem ilgi medī eksotiskus zvērus, ir atzinies lauvas nošaušanā, taču neatzīst, ka būtu zinājis, ka tas nav legāli. Pēc viņa teiktā viņš uzticējies vietējiem medību rīkotājiem, kas esot sarūpējuši nepieciešamās atļaujas. Pašlaik viņš atrodas ASV taču viņa zobārstniecības prakse ir slēgta.

Foto – amerikāņus satracina lauvas slepkava:

Lasi vēl