Amerikāņi noskaņoti sauszemes karam ar ”Islama valsti”

Komentāri
Amerikāņi noskaņoti sauszemes karam ar ”Islama valsti”
Foto: REUTERS/SCANPIX

Vairāk nekā 72% amerikāņu uzskata, ka valsts vadība galu galā izmantos sauszemes spēkus cīņā ar tā dēvētās ”Islama Valsts” nemierniekiem, liecina televīzijas kanāla NBC un laikraksta ”The Wall Street Journal” veiktā aptauja.

ASV prezidents Baraks Obama vairākkārt solījis, ka amerikāņu karavīrus uz Irāku un Sīriju nesūtīs, tomēr jaunākajā televīzijas intervijā viņš paziņojis, ka amerikāņu aģentūras bija nepietiekami novērtējušas ”Islāma valsts” potenciālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja ”al-Qaeda” savulaik bija iespējams sakaut, ASV spēkiem veiksmīgi sadarbojoties ar sunnītiem, tad pašlaik džihādisti veiksmīgi izmanto varas vakuumu un haosu Sīrijā, pauda B. Obama.

ASV prezidents arī sacīja, ka amerikāņi bija par augstu novērtējusi Irākas armijas gatavību. Tā tomēr neesot spējīga pildīt noslēgtās saistības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl