Amerikā par jaunu modes kliedzienu kļuvuši sirmie vecmāmiņu mati

Komentāri
Amerikā par jaunu modes kliedzienu kļuvuši sirmie vecmāmiņu mati
Foto: T. Cowart/Flickr

Kamēr daudzviet sievietes maksā prāvu naudu, lai slēptu savu sirmumu, ASV par jauno modes kliedzienu kļuvuši ”vecmāmiņu mati”. Gados jaunās amerikānietes frizieru salonos atstāj pamatīgas summas, lai kļūtu mākslīgi sirmas.

Sudrabaini pelēkajā tonī jauno sieviešu galvas rotu ASV nepadara laiks, bet dārga ķīmija. Par ”vecmāmiņu matu krāsu” ir izšķīrušās tādas zvaigznes kā Lady Gaga, Nikola Ričija un Kellija Osborna. Šīm sievietēm ir daudz sekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salona friziere stāsta, ka tā dēvēto vecmāmiņu matu pamatā ir sudrabotais tonis, kurā iepludināts pelēkais. Lai nokrāsotu šādā tonī matus, process ir ļoti ilgs. Vispirms mati ir jāizbalina, un tad jāklāj virsū sudrabaini pelēkais tonis, bet pēc tam kāds no apakštoņiem – izteikti sudrabainais vai violetais. Ja dabiskā matu krāsa ir tumša, tad mati jābalina vairākas reizes un friziera krēslā var nākties pavadīt ļoti ilgu laiku.

Turklāt tas nav lēts prieks. Lai tiktu pie šādas krāsas matiem, amerikānietēm jāšķiras no 200 līdz 700 ASV dolāriem. Turklāt, lai uzturētu šo toni, ik pēc četrām nedēļām atkal jādodas uz frizētavu, lai piekrāsotu ataugušo galvas rotu.

Lasi vēl