Komentāri
“Amazon” dibinātāja Džefa Bezosa bagātība pārsniegusi 100 miljardus dolāru
Foto: Reuters

Interneta veikala “Amazon” dibinātāja Džefa Bezosa bagātība, pateicoties labajiem pārdošanas rādītājiem “melnajā piektdienā, pārsniegusi 100 miljardus dolāru.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, “Amazon” pārdošanas apjomi “melnajā piektdienā” bija par 18,4% augstāki, kā rezultātā “Amazon” akciju cena pieauga par vairāk nekā 2%, bet Bezosa bagātība pieauga par 2,4 miljardiem dolāru, sasniedzot 100,3 miljardus dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

100 miljardu dolāru atzīmi līdz šim bija izdevies pārsniegt tikai “Microsoft” dibinātājam Bilam Geitsam, kas notika 1999.gadā.

Bezoss oktobrī kļuva par pasaules bagātāko cilvēku, apsteidzot tieši Geitsu, kura bagātība ir ap 90 miljardiem dolāru. Pateicoties “Amazon” akciju cenu kāpumam, Bezosa bagātība šogad pieaugusi par 32,6 miljardiem dolāru.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl