Amatpersona: Krievija darīs visu iespējamo, lai nepieļautu ASV raķešu izvietošanu Baltijā

8 komentāri
Amatpersona: Krievija darīs visu iespējamo, lai nepieļautu ASV raķešu izvietošanu Baltijā
REUTERS/SCAPNIX

Krievijas ārlietu ministra vietnieks Sergejs Rjabkovs ceturtdien paziņoja, ka Krievija darīšot visu iespējamo, lai nepieļautu, ka Baltijas valstīs tiktu izvietotas ASV vidēja un tuva darbības rādiusa raķetes.

Preses konferencē atbildot uz jautājumu, ko darīs Krievija gadījumā, ja ASV izvietotos savas raķetes Baltijas valstīs un konkrēti Igaunijā, Rjabkovs teica: “Es izdarīšu visu, lai tas, par ko jūs teicāt, nenotiktu.”

“Un esmu pārliecināts, kas visi, kas tā vai citādi no mūsu puses ir iesaistīts ārpolitiskajā darbībā, aizsardzības sfērā un drošības garantēšanā, strādās kā vienota komanda, lai nepieļautu, ka rodas situācija, kas nozīmēs visa tā sabrukumu, kas desmitgažu garumā veidoja Eiropas drošības jēdziena būtību,” piebilda Krievijas ārlietu ministra vietnieks.

TOP komentāri

 • Bauris

  Bauris

  Logiski . Kura valsts gribes , ka ienaidnieks izliks raketes pie pasam durvim .
 • Gints Metra
 • Ilva
  +5 +4 -1

  Ilva

  Tāda lieta ir kategoriski jāaizliedz, jo mums nevajag karu un cietīs tikai Eiropas valstis ne ASV, konflikta gadījumā. Ko tas ASV lien apkārt Krievijai ar saviem kara draudiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl