Allahs lika nogriezt galvu bērnam, tā savu rīcību komentē Maskavā arestētā sieviete

22 komentāri
Allahs lika nogriezt galvu bērnam, tā savu rīcību komentē Maskavā arestētā sieviete
FOTO: SCANPIX

Zvērīgo slepkavību pastrādājušajai auklei, kas gaišā dienas laikā ar nogrieztu meitenītes galvu tika arestēta Maskavas ielās, izmeklēšanas laikā atradīsies apcietinājumā.

38 gadus vecā Uzbekistānas pilsone, kas tiek turēta aizdomās par četrus gadus vecās meitenītes slepkavību, savu rīcību komentēt atteikusies, vien norādījusi, ka uz šādu rīcību viņu mudinājis Allahs.

Tāpat oficiāli apstiprināts, ka sieviete bijusi mirušā bērna aukle. Tiek ziņots, ka viņa par meitenes aukli strādājusi vairāk nekā pusgadu un iepriekš par viņu vecākiem nav bijušas sūdzības. Savukārt migrācijas dienesti zina stāstīt, ka sieviete Krievijā ieradusies legāli, taču strādājusi – nelegāli.

Izmeklētāji atklāj, ka 38 gadus vecā sieviete vārdā Gjuļučera Bobokulova izmeklēšanas procesā uzvedusies adekvāti un pati aizvedusi likumsargus uz dzīvokli, kur pastrādājusi nežēlīgo slepkavību.

Jau ziņots, ka pirmdien pie metro stacijas Oktobra laukumā parādījusies hidžabā tērpta sieviete ar nogrieztu bērna galvu rokās. Zināms, ka sieviete ir no Uzbekistānas un bijusi nogalinātās meitenītes aukle.

Kā ziņo atsevišķi avoti, auklei konstatētas psihiska rakstura problēmas, savukārt meitenītes māte ir nogādāta mediķu aprūpē ar iespējamu nervu sabrukumu.

Foto

22 komentāri