Komentāri
Alises Grosas slepkavībā vainotais latvietis izdarījis pašnāvību
FOTO: SCANPIX

Alises Grosas slepkavībā aizdomās turētais latvietis Arnis Zaļkalns izdarījis pašnāvību, secināts izmeklēšanā, ziņo ārvalstu mediji. Policija ziņo, ka, ja Zaļkalns būtu dzīvs, viņš tiktu apsūdzēts Grosas slepkavībā, jo atrastais DNS paraugs rosinot domāt, ka uzbrukumam, iespējams, bijis seksuāls motīvs, bet meitenes nolaupīšana un nogalināšana varētu būt bijis arī nejaušs noziegums.

Meitenes slepkavībā vainotā Zaļkalna draudzene Katerina Laiblova atklājusi, ka vīrietis nav bijis ļauns. Viņai esot grūti pieņemt to, ka viņš ir iesaistīts 14 gadus vecās meitenes pazušanā vai slepkavībā.

Sieviete gan piebilda, ka pusaudze esot atgādinājusi Zaļkalna bijušo partneri, jo bijusi ļoti tieva.

Zaļkalns pērnā gada oktobrī tika atrasts pakāries Bostonas muižas parkā Londonas rietumos.

14 gadus vecā Alise pazuda pērnā gada 28. augustā. Pie meitenes mirstīgajām atliekām atrasts cigarešu izsmēķis ar Zaļkalna DNS pēdām.

14 gadus vecās meitenes līķis bija paslēpts tuvējā Brentas upē, ietīts atkritumu maisā, kas apkrauts ķieģeļiem, baļķiem un velosipēda riteni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl