Komentāri
Alekseja Navaļnija atbalstītājiem Jaunais gads jāsagaida ieslodzījumā
FOTO: LETA

Krievijas tiesas vairākiem aktīvistiem, kas aizturēti protesta akcijas laikā pret opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija un viņa brāļa notiesāšanu, trešdien piespriedusi administratīvos arestus, liekot viņiem Jaungada nakti pavadīt ieslodzījumā.

Kā ziņots, otrdienas vakarā un trešdienas rītā Maskavas manēžas laukumā policija kopumā aizturējusi vairāk nekā 250 opozīcijas atbalstītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairums no aizturētajiem tika atbrīvoti pēc vairākām stundām, kamēr 70 visu nakti pavadīja policijas iecirkņos, un viņiem izvirzītas apsūdzības par “nepakļaušanos varasiestāžu likumīgajām prasībām”, vēsta pilsoņtiesību aizstāvju organizācija ”OVD-Info”.

Aģentūra ”RIA Novosti” vēsta, ka vienā no Maskavas tiesām 15 diennakšu ilgs administratīvai arests piespriest vismaz diviem opozīcijas aktīvistiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl