Komentāri
Al Jazeera žurnālists Greste pirmajā intervijā atzīst, ka visvairāk bīstas par kolēģu likteni
Foto: AFP/LETA

Kataras telekanāla Al Jazeera žurnālists Pēteris Greste, kurš ieslodzījumā Ēģiptē pavadīja vairāk nekā 400 dienas, pirmajā intervijā pēc atbrīvošanas atzinis, ka jūtas samērā brīvs. Viņam esot bail par divu kolēģu likteni, kuri joprojām atrodas ieslodzījumā.

P. Greste aicinājis Kairas varasiestādes atbrīvot arī Mohamedu Fadelu Fahmi un Baheru Mohamedu, kuri joprojām ir apcietinājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atceroties ieslodzījumā pavadīto laiku, Greste sacīja, ka apzināti centies saglabāt formu – gan fiziski, gan arī garīgi. Viņš atzina, ka atbrīvošana bijusi pārsteigums.

P. Greste šobrīd atrodas Kiprā, bet pēc tam dosies uz dzimto Austrāliju.

Tikmēr Kanādas ārlietu ministrs Džons Bērds paziņojis, ka drīz no cietuma tiks atbrīvots arī žurnālists F. Fahmi.

Visus trīs žurnālistus, apvainojot sakaros ar organizāciju Musulmaņu brālība un nepatiesu ziņu pārraidīšanā, Ēģiptes varasiestādes arestēja 2013. gada decembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl