Komentāri

Aktīvisti Maskavā pie Kremļa svētdien mēģināja izritināt desmit metrus garu Ukrainas karogu, kas izdevies tikai daļēji, jo tūlīt iejaukušies likumsargi, vēsta Krievijas mediji.

Aktīvisti Ukrainas karogu mēģinājuši izkārt uz Lielā Akmens tilta pretī Kremlim. Kā liecina internetā ievietotais akcijas videoieraksts, tūlīt iejaukušies likumsargi, kas aizturējuši piecus aktīvistus un norāvuši daļēji atritināto Ukrainas karogu.

Akcija pie Kremļa notikusi dienā, kad Ukraina svin neatkarības 23.gadadienu.

Šonedēļ Maskavā Koteļņičeskas krastmalas augstceltnes torņa smailē tika pacelts Ukrainas karogs, bet smailes dzeltenās zvaigznes augšējā daļa nokrāsota zilā krāsā.

Foto: ITAR-TASS

Foto: ITAR-TASS

Koteļņičeskas krastmalas augstceltne ir viena no Maskavas tā dēvētajām “Staļina augstceltnēm”. Nams ir 176 metrus augsts, un tam ir 26 stāvi.

Maskavas policija par šo incidentu uz aizturēja četrus cilvēkus – Aleksandru Pogrebovu, Alekseju Širokožuhovu, Jevgēņiju Korotkovu un Annu Ļepjoškinu, kuriem izvirzītas apsūdzības huligānismā, par ko maksimālais iespējamais sods ir septiņi gadi ieslodzījumā.

Aizturētie savu vainu noliedz un apgalvo, ka vienīgi nolēkuši no augstceltnes ar izpletņiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl