Komentāri

Krievu aktierim Mihailam Porečenkovam, kurš pirms dažām dienām apmeklēja promaskaviskos kaujiniekus un šāva no separātistu lielgabarīta ieročiem, uz skatuves kāda ukrainiete uzmetusi pistoli, sakot, lai šauj arī uz viņu, liecina kāds YouTube ievietots video.

Uz skatītājas ”dāvanu” M. Porčenkovs esot atbildējis: ”Es paņemšu!”

Iepriekš interneta vidē parādījās video, kurā M. Porečenkovs apmeklē Donbasa separātistus un šauj no lielkalibra ložmetēja. M. Porečenkovs gan apgalvo, ka video ir inscenējums un izšautās patronas esot bijušas tukšas. Viņš separātistu kontrolētajos Ukrainas rajonos esot ieradies reklamēt savu jaunāko filmu.

Pēc incidenta Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs paziņoja, ka M. Porečenkovs nav gaidīts Latvijā un ka aktieru šaušana no ieročiem atgādina Trešā Reiha un Padomju Savienības politiku. Tam esot jādara gals.

Par piedalīšanos šaušanā aktierim piešķirta arī divdomīga medaļa.

Lūk, M. Porečenkovs šauj uz Doņeckas lidostu no separātistu pozīcijām:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl