Aizturēti slaktiņa rīkotāji IKEA veikalā

Komentāri
Aizturēti slaktiņa rīkotāji IKEA veikalā
FOTO: SCANPIX

Zviedrijas policijai izdevies aizturēt divus vīriešus, kuri vakar Zviedrijas pilsētas Vestrosas IKEA veikalā sarīkoja slaktiņu, nogalinot divus cilvēkus.

Abus slepkavas, 23 un 36 gadus vecus vīriešus, policijai izdevies notvert neilgi pēc uzbrukuma. Izmeklēšanas nolūkos policija neatklāj abu aizturētu personu identitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šobrīd ir pāragri spriest par slepkavība motīviem. Tiek veikta izmeklēšana, taču varam atklāt, ka upuriem nav bijusi nekāda saistība ar šiem vīriešiem,” norāda izmeklētāji.
Informāciju par notikušo policija saņēma vakar pēcpusdienā. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi atraduši trīs cilvēkus, kas bijuši sadurti ar nazi. Divu cilvēku dzīvību neizdevās glābt, trešais kritiskā stāvoklī atrodas slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl