Aizgājušais gads – konfliktu plosīts

Komentāri

2. Krimas okupācija

2/17

Asiņainais Maidans un Janukoviča bēgšana

Foto: LETA

Foto: LETA

Tā dēvētajā Maidanā jeb Neatkarības laukumā Kijevā demonstrācijas pārauga asiņainās sadursmēs ar policijas specvienībām. Upuru skaits ilgstošajā vardarbībā bija mērojams desmitos. Reaģējot uz asinsizliešanu, februāra beigās Ukrainas parlaments no amata atcēla prokrieviski noskaņoto prezidentu Viktoru Janukoviču, kurš aizbēga no valsts un tika izsludināts starptautiskajā meklēšanā.  Tiek uzskatīts, ka Maskavai lojālais Janukovičs atradis patvērumu Krievijā.

Janukovičs, bijušais Ukrainas prezidents: ”Neviens mani no amata negāza. Es tiku piespiests atstāt Ukrainu saņemot tiešus draudus savai un savu radinieku dzīvībai.”

Janukovičam aizbēgot, no cietuma tika atbrīvota opozīcijas līdere Jūlija Timošenko, kura ieslodzījumā atradās kopš 2011.gada.

2. Krimas okupācija

2/17
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl