1 komentārs

Tuvojoties tūrisma sezonai, Grieķija paplašina centienus atbrīvot komerciāli nozīmīgo Pireju ostu no tur mītošajiem bēgļiem.

Cerībā migrantus pārliecināt brīvprātīgi pamest ostā izveidoto nometni, vietējās varasiestādes sākušas pastiprinātu autobusu reisu organizēšanu, kas bēgļus nogādā citās Grieķijas nometnēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārvietošanas akcijas ietvaros uz bēgļu centriem Atēnās un citviet Grieķijā pārvietoti jau aptuveni 400 cilvēku, tuvākās diennakts laikā plānots pārvest vēl 800.

Arī paši migranti izrāda interesi doties prom, ar nosacījumu, ka viņiem tiks nodrošināti dzīvošanai labvēlīgi apstākļi.

”Mēs domājām, ka, ierodoties šeit, dzīvosim ēkās, bet vēl joprojām dzīvojam teltīs. Visi trīs mani mazie bērni ir saslimuši. Esmu stāvoklī, un arī es esmu slima. Mēs ieradāmies šeit, cerot uz labāku dzīvi, bet viņi mums deva sapelējušu maizi. Viss te ir pretīgi netīrs, pat tualetes. Mēs aizbēgām no posta, lai sastaptu vēl lielāku postažu šeit,” stāsta patvēruma meklētāja no Sīrijas.

Kopumā bēgļu nometnē, kas izpletusies vairākos Pirejas ostas pasažieru termināļos, mitinās vairāk nekā 4 000 cilvēku.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Linda
    +3 +3 0

    Linda

    Bet ta ir sen zinama patiesiba,ka no sevis nevar aizbegt .Viss kur vini paradas parversas par postazu....:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl