Komentāri
AirAsia avāriju, iespējams, izraisīja sliktie laikapstākļi
Foto: AFP/LETA

Indonēzijas amatpersonas nākušas klajā ar pirmajiem izmeklēšanas rezultātiem AirAsia katastrofas lietā. Melno kastu sniegtā informācija pilnībā izslēdz iespēju, ka lidmašīnas avārijā vainojams terorakts.

Balss ieraksts apstiprina sākotnējo informāciju par to, ka katastrofu izraisījuši sliktie laika apstākļi. Izmeklētāji norāda, ka ieraksts no pilotu kabīnes liecina par to, ka cenšoties atgūt kontroli pār lidaparātu, un pilots nav paspējis nosūtīt briesmu signālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd izskatīti 50% no melno kastu ierakstiem. Atlikusī daļa, kas varētu sniegt plašāku informāciju, tiks izpētīta šīs nedēļas laikā.

Aviokompānijas Air Asia lidmašīna, kas ar 162 cilvēkiem bija ceļā no Indonēzijas uz Singapūru, gada nogalē nogāzās Javas jūrā. Līdz šim no ūdens ir izceltas 53 cilvēku mirstīgās atliekas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl