Komentāri
“Air France” piloti noraida centienus atrisināt nesaskaņas
FOTO: LETA

Francijas nacionālās aviokompānijas “Air France” piloti ir noraidījuši uzņēmuma vadības centienus atrisināt abu pušu nesaskaņas.

Mēģinot pārliecināt pilotus izbeigt streiku, “Air France” vadība piedāvāja līdz decembrim apturēt sava zemo cenu meitasuzņēmuma “Transavia France” paplašināšanu.

Tas bija galvenais iemesls, kas pamudināja pilotus iesaistīties streikā. Piloti balsojumā nolēma aviokompānijas piedāvājumu nepieņemt un streiku pagarināt vismaz līdz piektdienai.

Streiks jau ir kļuvis par ilgāko “Air France” darbinieku protesta akciju pēdējo 16 gadu laikā.

Lidsabiedrība lēš, ka streiks “Air France” izmaksā līdz 15 miljoniem eiro dienā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl