Advokāti neaizstāvēs Parīzes teroraktos apsūdzēto

Komentāri
Advokāti neaizstāvēs Parīzes teroraktos apsūdzēto
AFP/LETA

Pērnā gada novembrī sarīkoto Parīzes teroraktu galvenais aizdomās turamais palicis bez aizstāvības. Kopš aresta viņš nav bildis ne vārda, tādēļ advokāti atteikušies viņu pārstāvēt tiesā.

Salaha Abdeslama aizstāvji paziņojuši, ka vairs neaizstāvēs savu klientu, jo kopš viņa notveršanas šā gada martā Briselē Abdeslams nav sadarbojies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Advokāti norāda, ka galvenais apsūdzētais Parīzes teroraktos, kuros bojā gāja 130 cilvēki, atsakās ar viņiem runāt un apspriest lietas apstākļus, jo viņam nav pieņemama policijas stingrā uzraudzība un noklausīšanās.

Izmeklēšanas gaitā aizstāvība nav nepieciešama, taču pašlaik cauru diennakti ieslodzījuma kamerā uzraudzītajam Abdeslamam, advokāts tiks piešķirts dienā, kad viņš stāsies tiesas priekšā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl