Advokāti neaizstāvēs Parīzes teroraktos apsūdzēto

Komentāri
Advokāti neaizstāvēs Parīzes teroraktos apsūdzēto
AFP/LETA

Pērnā gada novembrī sarīkoto Parīzes teroraktu galvenais aizdomās turamais palicis bez aizstāvības. Kopš aresta viņš nav bildis ne vārda, tādēļ advokāti atteikušies viņu pārstāvēt tiesā.

Salaha Abdeslama aizstāvji paziņojuši, ka vairs neaizstāvēs savu klientu, jo kopš viņa notveršanas šā gada martā Briselē Abdeslams nav sadarbojies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Advokāti norāda, ka galvenais apsūdzētais Parīzes teroraktos, kuros bojā gāja 130 cilvēki, atsakās ar viņiem runāt un apspriest lietas apstākļus, jo viņam nav pieņemama policijas stingrā uzraudzība un noklausīšanās.

Izmeklēšanas gaitā aizstāvība nav nepieciešama, taču pašlaik cauru diennakti ieslodzījuma kamerā uzraudzītajam Abdeslamam, advokāts tiks piešķirts dienā, kad viņš stāsies tiesas priekšā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl