“Adugs” produkcijas boikotam pievienojas arī Lietuvas tirdzniecības tīkli “Iki”, “Rimi”, “Maxima” un “Norfa”

Lietuvas veikalu tīkli “Iki”, “Rimi”, “Maxima” un “Norfa” pirmdien paziņojuši, ka pievienojas Latvijas uzņēmuma “Adugs” produkcijas boikotam, ņemot vērā, ka šis konditorejas izstrādājumu ražotājs nonācis likumsargu redzeslokā saistībā ar aizdomām par cilvēktirdzniecību.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Skaudības Dievs Skolnieciņš

  Skaudības Dievs Skolnieciņš

  «Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka šajā Latgalē bāzētajā konditorejas uzņēmumā tikuši ilgstoši ekspluatēti vairāki trešo valstu pilsoņi, izmantojot viņu ievainojamības stāvokli, nemaksājot tiem algu par darbu pilnā apmērā un iedzenot viņus nesamērojami lielā parādu jūgā.» “Simtlatnieku programmas” laikā notika tas pats! Kāpēc Valsts policija terorizē uzņēmumu “Adugs Latvija”? Kāpēc mūsu cēlā, taisnīgā un hiperaktīvā Valsts policija vēl joprojām nav notiesājusi “Simtlatnieku programmas” jeb “bezdarbnieku atbalsta programmas Darba praktizēšana ar stipendiju” organizētājus? Kāpēc atbildīgās amatpersonas nav uz apsūdzēto sola? ‘’Simtlatnieku programma’’ ir Latvijas Republikas noziegums pret savu tautu. Kā var maksāt par pilnas slodzes darbu 100 latus, ja valstī uz to brīdi minimālā alga bija 200 lati? Ar laiku simtlatnieku atalgojumu samazināja līdz 80 latiem! ‘’Simtlatnieku programma’’ izpostīja manu bērnību! Mani vecāki bija simtlatnieki. Mans tēvs simtlatniekos nonāca, tāpēc ka vajadzēja pabarot ģimeni. Manam tēvam jau pirms “Simtlatnieku programmas” bija pārciesti 2 insulti un astma, celtniecībā viņu vairs darbā neņēma. Tēvs strādāja līdz 2007.gadam, 2008.gadā viņš bija uz zilās lapas un skaitījās firmā, bet darba nebija. Tikai 2008.gadā manu tēvu oficiāli atlaida. Simtlatniekos mans tēvs mūrēja mūri kapos, tas mūris bez bojājumiem stāv vēl tagad. Līdz darba vietai vajadzēja katru dienu iet ar kājām 5km turp un atpakaļ pa grants ceļu. Darbs ilga 2 vasaras. Pārējo laiku mans tēvs tīrīja ceļmalas no krūmiem. Simtlatnieki ir tipisks vergturības piemērs. “Simtlatnieku programma” ir modernā vergturība. Novēlu valdošajiem vergturiem (Simtlatnieku programmas vaininiekiem un citiem valsts izzadzējiem) pēc viņu fiziskās nāves sasalt ciešanās 9. Elles riņķī! Lai 9. Elles riņķis kalpo mūsu valsts izzadzējiem par mājām! Lai Viņa Nešķīstība Lucifers personīgi spīdzina tos valdības pārstāvjus un pārstāves, kuri ir atbildīgi ‘’Simtlatnieku programmas’’ organizēšanā!!!
  Ar patiesi melnu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
  (Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
  [Simtlatnieka dēls]
  [Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  #SociālāNevienlīdzība #SociālāNoslāņošanās #nabadzība #GMI #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls #SimtlatniekuProgramma #simtlatnieks #simtlatniece #trūcīgie #maznodrošinātie #ModernāVerdzība #vergturi #TrūcīgāStatuss #SkaudībasDievs #Skolnieciņš
 • Skaudības Dievs Skolnieciņš

  Skaudības Dievs Skolnieciņš

  Konditorejas izstrādājumu ražotāja “Adugs” produkcija ir laba, lēta un garšīga. Vārdu sakot, šajā uzņēmumā strādā superīgi pārtikas tehnoloģi, kas no lētām izejvielām spēj pagatavot dažādus gardumus. Manuprāt, pašlaik notiek uzņēmuma nomelnošanas kampaņa un tirgus pārdale. Varbūt šī ir pat pasūtīta krimināllieta. Kas to lai zina… Es mūsu policijai - tautas apspiedējiem - neticu. Mūsu policija māk dzenāties pakaļ tikai sabiedrības zemākajiem slāņiem, politmafiju policija neaiztiek! Tāpēc policija ir cenzoru bars, kurš savāks un aizvedīs jebkuru protestējošo trūcīgo vai maznodrošināto. “Simtlatnieku programmas” gadījumā neviens neko nav pat izmeklējis. Piemēram, universitātes studentiem prakses stipendija ir nieka 300€ par pilnas slodzes darbu, pat lielveikalā par darbu kasē maksā 3€ bruto stundā. Par virsstundām maksā dubultā, bezmaksas ēdina un pēc viena nostrādātā gada ir bezmaksas apdrošināšanas polise. Studentiem tādu ekstru nav!!! Lai students iegūtu prakses vietu, viņam ir jāiztur universitātes rīkots konkurss 300€ dēļ. Varbūt Valsts policija sāks izmeklēt, kāpēc studentiem par praksi maksā 300€ nevis 430€? Tas būtu interesants pētījums! Latvijā ir daudz netaisnību uz kurām policija piever acis. Celtniecībā pat 2000-tošo gadu sākumā bija krimināla aplokšņu algu sistēma un diezgan daudz nelaimes gadījumu. Darba drošības tehnika bija zemā līmenī. Kāpēc to neizmeklē? Ar piķa melnu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
  (Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
  [Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]
  [Simtlatnieka dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #nabadzība #GMI #SociālāNevienlīdzība #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls #SimtlatniekuProgramma #simtlatnieks #simtlatniece #SociālāNoslāņošanās #TrūcīgāStatuss #LatvjuSkaudībasDievs #SkauģuSkauģis #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #MežaMāte
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Daļēji ceru, ka tā nav taisnība, bet ja tiešam tas tiks pierādīts, tad sods ir jāsaņem.
 • Inese Innuse
 • orkla

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!