Abhāzija šodien vēl jaunu prezidentu

Komentāri
Abhāzija šodien vēl jaunu prezidentu
Foto: ITAR-TASS

Svētdienas, 24. augustā, Abhāzijas republikā, kas joprojām ir starptautiski neatzīta valsts, notiek prezidenta pirmstermiņa vēlēšanas, un, kā vēsta medijs “Itar-Tass”, agrā rītā jau bijuši atvērti visi 154 vēlēšanu iecirkņi.

Trīs vēlēšanu iecirkņi atvērti arī ārpus Abhāzijas republikas robežām – divi Krievijā un viens Turcijā.

Par vēlētāju atbalstu Abhāzijas republikā cīnās Abhāzijas Drošības dienesta vadītājs Aslans Bžanija, bijušais iekšlietu ministrs Leonīds Dzapša, pašreizējas aizsardzības ministrs Mirabs Kišmarija un opozīcijā esošais Rauls Hadžimba.

Kā ziņo medijs Interfax, atsaucoties uz ekspertu viedokļiem, tad galvenā cīņa šajās vēlēšanās notiks starp Abhāzijas Drošības dienesta vadītāju un opozicionāru Raulu Hadžimbu.

Prezidenta pirmsvēlēšanas Abhāzijas republikā notiek, jo iepriekšējais prezidents Aleksandrs Ankvabs pēc opozīcijas pieprasījuma atkāpās no sava amata.

Uz prezidenta vēlēšanām Abhāzijas republikā ieradušies starptautiskie novērotāji no 24 valstīm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl