A$AP Rocky atgriežas Stokholmā vairākus mēnešus pēc aresta un sniedz koncertu

2 komentāri

Amerikāņu reperis A$AP Rocky trešdien sniedza koncertu Stokholmā, kur viesojās pirmo reizi pēc augusta notiesāšanas par uzbrukumu.

30 gadus vecā mākslinieka A$AP Rocky, kura īstais vārds ir Rekims Meiers, koncerts notika Ericsson Globe arēnā. Šonedēļ festivāls “Positivus” izziņoja, ka slavenā hiphopa zvaigzne uzstāsies Latvijā 17. jūlijā.

Pēc vizītes vietējā skolā Meiers ievietoja ielūgumu uz savu koncertu instagramā, kurā paziņoja, ka faniem no rajoniem būs iespēja tikt uz koncertu par velti. Sociālajos tīklos viņa paziņojums izraisīja milzīgu ažiotāžu un jauniešu pūļi devās uz galvaspilsētu. Koncerta organizators “Live Nation” pagājušajā mēnesī informēja, ka A$AP Rocky šovu rīkoja “pēc zviedru fanu milzīga atbalsta”.

Meiers kopā ar diviem saviem miesassargiem tika arestēts pēc kautiņa jūnija beigās. Viņš gan norādīja, ka tā bija pašaizsardzība, sakot, ka mēģināja izvairīties no konfrontācijas ar diviem vīriešiem, kuri sekoja viņa svītai. Meiers un viņa miesassargi tika notiesāti, bet viņiem piespriests nosacīts sods.

Šajā viesošanās reizē Stokholmā A$AP Rocky vēlējās sarīkot koncertu arī ieslodzītajiem Kronobergas cietumā – iestādē, kurā viņš vairākas nedēļas atradās vasarā. Bet Zviedrijas cietuma vadība atteica cietuma koncertu, pamatojot ar loģistikas un drošības jautājumiem.

2 komentāri