83 gadu vecumā miris bēdīgi slavenais slepkava Čārlzs Mensons

Komentāri
83 gadu vecumā miris bēdīgi slavenais slepkava Čārlzs Mensons
REUTERS/SCANPIX

83 gadu vecumā miris Čārlzs Mensons, kas pagājušā gadsimta 60.gados kopā ar paša iedibinātā kulta sekotājiem organizēja vairākas nežēlīgas slepkavības, ziņo Kalifornijas varasiestādes.

Mensons, kurš izcieta mūža ieslodzījumu, kas viņam tika piespriests par septiņām pirmās pakāpes slepkavībām un par sazvērestību nolūkā pastrādāt slepkavību, miris svētdien plkst.20.13 (pirmdien plskt.6.13 pēc Latvijas laika) Kernas grāfistes slimnīcā, teikts Kalifornijas Korekcijas un rehabilitācijas departamenta paziņojumā.

Līdz pārvešanai uz slimnīcu viņš kopš 1989.gada atradās Kalifornijas štata Korkoranas cietumā, un varasiestādes 12 reizes bija noraidījušas viņa lūgumus par priekšlaicīgu atbrīvošanu no ieslodzījuma.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl