Komentāri
700 miljoni jeb sasniegts lielākais uzkrājums ASV loteriju vēsturē! Kurš būs tas laimīgais?
Foto: EPA / LETA

Kamēr vieni cer sasniegt panākumus sportā, citi cer kļūt par multimiljonāriem – Ziemeļamerikā populārās loterijas Powerball uzkrājums sasniedzis 700 miljonus dolāru. ASV vēsturē tas ir visu laiku rekords.

Powerball loteriju spēlē 44 ASV štatos, Vašingtonā un vēl pāris ASV teritorijās, un šobrīd tā sasniegusi lielāko laimesta uzkrājumu valsts vēsturē. Laimīgajam uzvarētājam būs divas iespējas – saņemt 428 miljonus dolāru uzreiz vai arī saņemt visus 700 miljonus bet ikgadēju maksājumu veidā 29 gadus ilgā periodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Milzu laimests radījis biļešu pirkšanas drudzi. Daudzi vēlas kļūt par multimiljonāriem un pērk loterijas biļetes pat 100 dolāru vērtībā.

Foto

“Ja es vinnēšu šo naudu, es visticamāk tajā peldēšos. Metīšu to gaisā un tad peldēšos,” teic loterijas dalībnieks Ārons. “Es dalīšos ar to. Es dalīšu to visai ģimenei un saviem draugiem. Man pašam pietiks ar miljonu. Viens miljons man ir vajadzīgs. Tieši tā! Es dalīšos, es neesmu alkatīgs. Viens miljons – un pārējo es izdāļāšu,” saka cits pretendents uz lielo summu, Džese.

Skeptiķi gan brīdina, ka iespēja vinnēt ir salīdzinoši niecīga. Tomēr pēdējo reizi šajā loterijā lielais laimests tika vinnēts novembrī – 144 miljoni dolāru. Tas gan ir nieks salīdzinot ar 564 miljoniem dolāru kas tika laimēti pērn februārī – un visu laiku lielāko laimestu ASV vēsturē – 656 miljoniem dolāru.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl